درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی ارائه دهنده انواع خدمات

مهر ۳۰, ۱۳۹۷ توسط مدیریت0
18209-2.jpg

 برای رفع مشکلات مربوط به دهان و دندان می توان از مراکز تخصصی مختلف بهره گرفت. یکی از راهکارهای دریافت خدمات مربوط به دهان و دندان سر زدن به درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی هست که در سراسر کشور مشغول فعالیت می‌باشند. با سر زدن به این مراکز می‌توان انواع خدمات از قبیل کشیدن و پرکردن دندان، ایمپلنت دندان، عصب کشی و … را دریافت نمود. در این مراکز انواع خدمات درمانی در هر ساعت از شبانه روز و با قیمت ارزان به بیماران ارائه می‌شود. از آنجایی که بیماری‌های مربوط به دندان علاوه بر دندان درد بر سایر اعضای بدن نیز تاثیرگذار هست باید در سریع‌ترین زمان نسبت به درمان اقدام کرد. بهترین مکان برای دریافت خدمات دندانپزشکی مراجعه به درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی است که خدمات مختلفی را به بیماران ارائه می‌کنند.

در یک درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی چه خدماتی ارائه می‌شود

در هر درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی علاوه بر نیروی پزشکی مجرب دستگاه‌های مدرن و مجهز دندانپزشکی گردآورده شده که دارای کاربردهای مختلف می‌باشد. با توجه به ارائه خدمات گوناگون در این مراکز هر فرد که با مشکلات دندان و دهان روبرو شود می‌تواند در هر زمان به این درمانگاه‌ها مراجعه نماید. از مزایای دریافت خدمات از طریق درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی پرداخت هزینه پایین‌ تر نسبت به مراکز خصوصی می‌باشد.

درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی

از خدمات اصلی درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی کشیدن و پرکردن دندان است

یکی از مشکلات عدیده در حوزه دهان و دندان خراب شدن یا خرد شدن دندان هست که نیازمند کشیدن می‌باشد. خرد شدن ناگهانی دندان یا شل شدن آن با دردهای مداوم همراه بوده و باید در سریع‌ترین زمان ممکن برای کشیدن آن اقدام کرد و همچنین مراقبت های بعد از پر کردن را رعایت کرد. از خدمات ارائه شده توسط درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی کشیدن دندان و پرکردن دندان با استفاده از تجهیزات استاندارد و مدرن می‌باشد. در این مراکز تخصصی برای پر کردن دندان از بهترین مواد با کیفیت عالی توسط دندانپزشکان حرفه‌ای و مجرب بهره گرفته می‌شود.

درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی

عصب‌ کشی تخصصی دندان در درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی

در موارد متعدد به علت ایجاد مشکلات حاد دندانپزشکی فرد نیاز به عصب‌ کشی دندان پیدا می‌کند که دارای مراحل متعدد می‌باشد. کار عصب‌ کشی دندان و پر کردن آن یکی از خدمات ارائه شده توسط درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی محسوب می‌شود. عصب‌ کشی دندان در هنگامی ضروری است که ریشه دندان مشکل پیدا کرده و با خوردن هر خوراکی مخصوصا مواد شیرین سبب درد شدید می‌گردد. عصب‌ کشی دندان دارای مراحل مختلفی است که باید توسط پزشک متخصص و در محیطی کاملا استریل انجام شود. در درمانگاه‌های تخصصی از بهترین مواد برای پر کردن دندان و روکش کردن آن بهره گرفته می‌شود.

درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی

یکی از خدمات مورد استقبال درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی انجام ارتودنسی هست

از فعالیت‌های شایع در یک درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی که به صورت تخصصی فعالیت دارد انجام عمل‌های مختلف دندان از جمله ارتودنسی می‌باشد. هدف از عمل ارتودنسی دندان رفع عیب‌های مربوط به دندان است که برای گرده‌های سنی مختلف انجام می‌شود. ارتودنسی یک کار زمان بر بوده و نیاز به مراقبت‌های خاص و مراجعه مکرر به مراکز تخصصی دارد. در عمل ارتودنسی پس از معاینه و تشخیص، قالب‌گیری دندان برای تهیه بریس دندان صورت می‌گیرد. مدت زمان قرار گرفتن بریس یا سیم دندان بسته به تشخیص پزشک متغیر می‌باشد.

 عمل ایمپلنت یا کاشت دندان از خدمات جدید درمانگاه شبانه روزی داندانپزشکی محسوب می‌شود

یکی از دغدغه‌های افراد در هنگام افتادن یا کشیدن یک یا چند دندان جایگزینی آن با استفاده از روش‌های مختلف کاشت دندان می‌باشد. ایمپلنت چیست؟ یکی از روش‌های مدرن کاشت دندان که در درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی توسط متخصصین انجام می‌شود عمل ایمپلنت دندان نام دارد. در این روش پیچ‌هایی که ایمپلنت نامیده می‌شود در استخوان فک کاشته شده و دندان مصنوعی بر روی آن فیکس می‌گردد. از مزایا انجام عمل ایمپلنت عدم صدمه دیدن دندان‌های سالم و ماندگاری آن است که سبب رضایت بیماران می‌گردد. از این رو در مراکز درمانی مختلف از جمله درمانگاه‌های تخصصی توسط دندانپزشکان حرفه ای عمل ایمپلنت دندان در کنار سایر عمل‌های کاشت دندان صورت می‌گیرد. در درمانگاه‌های دندانپزشکی شبانه روزی خدمات متعدد دیگری ارائه می‌شود که از آن میان می‌توان به انواع جراحی لثه، سفید کردن دندان، معالجه ریشه دندان، استریلیزاسیون و غیره اشاره کرد. از مزایای استفاده از خدمات درمانی دندانپزشکی از طریق درمانگاه‌های تخصصی دریافت خدمات مختلف با پرداخت هزینه مناسب می‌باشد. در اینجا بهتر است اشاره کنیم که هزینه ایمپلنت ،هزینه لمینت ، هزینه کامپوزیت دندان و … در درمانگاه های دندانپزشکی متفاوت و وابسته به موارد مختلفیست.

درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *






کلینیک دکتر مهدیان

آدرس کلینیک نارمک: تهران،نارمک، بعد از تلفنخانه، اول خیابان کلامی، کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی دکتر مهدیان
تلفن:02177935133

مطب میرداماد: تهران، میرداماد، نبش رازان شمالی، پ 101، ط 3، واحد 9
تلفن: 02122228683

شماره تماس ها

  • کلینیک نارمک: 02177935133
  • مطب میرداماد: 02122228683

دسترسی سریع

شبکه های اجتماعی



کلیه حقوق این سایت برای دکتر مهدیان محفوظ می باشد.